Ремонт ланцюгів живлення

Ремонт материнських плат


Материнську плату без перебільшення називають одним з найголовніших компонентів будь-якого комп'ютера, чи це стаціонарний ПК, ноутбук, нетубук або ультрабук. Саме вона розміщує на собі всі основні компоненти ноутбука, забезпечує їхню роботу, а також дозволяє грамотно взаємодіяти між собою. Недарма ця деталь є ще й однією з найдорожчих.
Якщо говорити про материнські плати ноутбуків, то вони значно відрізняються від тих, що використовуються на стаціонарних комп'ютерах. Моделі, що встановлюються на ноутбуки, є більш компактними та економічними. Однак більшість всіх елементів внутрішнього пристрою ноутбука відразу знаходиться на ній, а не підключаються окремо.
Тим не менш, згодом у ході природного зносу, перегріву або будь-якого фізичного пошкодження материнським платам властиво виходити з ладу. Якщо ви помітили таку проблему на своєму ноутбуці, то краще якнайшвидше звернутися за ремонтом материнської плати до досвідчених професіоналів.

Коли може знадобитися ремонт материнських плат


На несправність материнської плати може вказувати кілька характерних ознак:
    нестабільне включення пристрою (часті перезавантаження, збої в роботі);
    Батарея перестає заряджатися або ноутбук її просто не бачить;
    Відмовили USB-порти, модулі Wi-FI/Bluetooth, клавіатура чи тачпад;
    Пристрій повністю відмовляється вмикатися.
Все це побічно вказує на те, що потрібний терміновий ремонт материнської плати ноутбука. А якщо раніше ви проливали на ваш девайс будь-яку рідину, то обов'язково знадобиться грамотне чищення материнської плати від її наслідків.
Чому вам варто вибрати нас
Насамперед потрібно сказати про те, що ремонт та заміна материнської плати на ноутбуці – це неймовірно складні за своєю реалізацією процедури. Вони вимагають особливого підходу, професіоналізму та досвіду. Саме тому довіряти їх виконання слід одразу лише досвідченим професіоналам своєї справи. І такі професіонали працюють сьогодні у сервісному центрі «Радіус».
Ми виконуємо професійне чищення системної плати, а також ремонт південного мосту ноутбука та ремонт північного мосту ноутбука. При цьому знаємо про всі тонкощі такої роботи, пропонуємо ремонт ноутбуків найрізноманітніших моделей і брендів, а також забезпечуємо довгострокові гарантії на всі надані послуги.
Вирішивши довірити ремонт нам, можете бути впевнені, що робите правильний вибір!