Відновлення акумулятора

Акумулятори наших ноутбуків – найважливіший елемент внутрішнього пристрою, без якого неможливо було б уявити використання ноутбуків далеко від джерел живлення. Саме вони дозволяють нашим мобільним гаджетам працювати віддалено, будь-коли і будь-де. Проте з роками акумуляторам, як і іншим елементам пристрою комп'ютера, теж властиво виходити з ладу. Тим не менш, покупка нового часом встає «у копієчку», тому що стоять нові акумулятори, а особливо оригінальні – зовсім недешево.

На щастя, досвідченим професіоналам під силу зробити професійний ремонт акумулятора ноутбука. Причому виконати цю процедуру зазвичай у кілька разів дешевше, ніж купувати абсолютно нову батарею. До того ж спеціалізований ремонт батареї ноутбука передбачає надання тривалої гарантії, яка, як правило, становить 6 і більше місяців з дня проведеного ремонту.

Однією з компаній, що виконують професійний ремонт акумуляторів для ноутбуків, ми є «Radius» сервіс. Нашим спеціалістам під силу зробити якісний та швидкий ремонт батареї ноутбука ASUS, Samsung, HP, Sony та гаджетів цілого ряду інших виробників.

Ми успішно відновлюємо акумуляторні батареї повністю, так і вибіркові сектори (комірки), що виявилися пошкодженими. При цьому під час роботи використовуємо лише сучасний інструментарій та оригінальні витратні матеріали, що гарантує високу якість проведених робіт!