Відновлення корпусу

Іноді навіть невелике падіння, удар або поштовх можуть призвести до серйозної деформації корпусу ноутбука. Враховуючи те, що ці мобільні девайси регулярно знаходяться з нами, а працювати часом доводиться у досить незручних умовах, такі проблеми трапляються дуже часто. Все це, звичайно ж, заважає зручно використовувати наші аксесуари, також позбавляє їх презентабельного зовнішнього вигляду.

Зіткнувшись з такою проблемою, не варто відкладати її усунення в довгу скриньку, адже навіть незначна деталь, що вийшла з ладу, згодом може призвести до ще більш серйозних проблем. До того ж ремонт корпусу ноутбука - не така складна і дорога процедура. Головне – довірити її виконання досвідченим професіоналам своєї справи, одними з яких ми, сервісний центр «Radius».

Сьогодні наша компанія пропонує вам послугу з професійного відновлення корпусу ноутбука. Ми успішно робимо як старі корпуси, так і робимо повну заміну корпусу ноутбука, якщо в цьому буде необхідність. При цьому використовуємо виключно нові запчастини від перевірених виробників. Більшість таких деталей – це комплектуючі, що поставляються виробниками техніки в сервісні служби.

Висока якість, оперативність та індивідуальний підхід гарантуємо!