Відновлення після залиття

Ремонт і чищення ноутбука після залиття

Ноутбуки - такі мобільні пристрої, якими їх власники в більшості випадків користуються абсолютно скрізь, причому часом так захоплюються роботою, що випадково проливають на клавіатуру каву, чай або воду. Відбутися це може в одну мить, і ваш ноутбук вже перестав працювати. Що робити та чим це небезпечно?

В першу чергу варто сказати про те, що потрапляння рідини всередину гаджета може спричинити коротке замикання, яке загрожує непоправними наслідками. Причому часто трапляється так, що відразу після пролиття ноутбук продовжує працювати в колишньому режимі, користувач протирає його і продовжує використовувати. Однак ще серйозніші проблеми можуть виникнути через деякий час після того, що сталося. Тому при виникненні такої проблеми краще відразу ж зробити чистку ноутбука після залиття. Проте важливо розуміти, що це досить складна процедура, довірити яку можна лише досвідченому професіоналу своєї справи. І такі фахівці сьогодні працюю у нашому сервісному центрі.

Як проводиться ремонт залитих ноутбуків

Першу допомогу своєму ноутбуку має надати сам користувач. Перед тим, як професіонал виконає ремонт залитого ноутбука, пройде певна кількість часу. З цієї причини одразу після залиття користувачеві необхідно терміново відключити живлення та витягти з пристрою акумулятор. Головне зробити це дуже швидко. Після чого гаджет потрібно перевернути вниз клавіатурою і обережно видалити з корпусу вологу. Потім терміново відносимо його до нас на ремонт!

Досвідчені професіонали нашої компанії зроблять ремонт ноутбука після залиття за допомогою найбільш якісних та спеціалізованих інструментів. Насамперед ми проведемо його якісну діагностику, з метою з'ясування, які деталі виявилися пошкодженими. Після цього здійснимо чищення шлейфів, системної плати та інших компонентів ноутбука від наслідків розлитої рідини. На завершальному етапі виконаємо промивання за допомогою спеціального розчину. Потім повторно виконаємо ретельну діагностику всіх комплектуючих та за підсумком роботи повернем вам улюблений девайс у робочому стані.

Вартість ремонту залитого ноутбука при зверненні до нас однозначно порадує вас своєю доступністю, але може відрізнятися в залежності від занедбаності випадку. Ви завжди зможете попередньо уточнити, скільки коштує ремонт ноутбука після залиття, зв'язавшись із нами!