Заміна BGA мікросхем

Як відомо, стабільна робота наших стаціонарних комп'ютерів та ноутбуків забезпечується цілим комплексом різних чіпів, встановлених на їх основі. Одними з найважливіших серед них по праву вважаються BGA-, а також відеочіпи. І саме вони, як показує практика, досить часто виходять з ладу з різних причин.

Помітити вихід з ладу одного з цих чіпів можна за одним або декількома з наступних «симптомів»: раптові перезавантаження пристрою, некоректні зображення фотографій і кольору в цілому, повна відмова запускатися при включенні. Помітивши таку проблему, не варто відкладати її у довгий ящик. Найкраще відразу ж звернутися за допомогою до досвідченого професіонала, який здійснить заміну BGA мікросхем або відеочіпа в ноутбуці або виконає їх професійне перепаювання в разі потреби.

При цьому дуже важливо сказати про те, що заміна відеочіпа в ноутбуці або будь-якої іншої ключової мікросхеми - це така процедура, яку в жодному разі не можна виконувати самостійно без особливих навичок та досвіду. Вирішивши самостійно замінити чіп відеокарти в ноутбуці, ви можете пошкодити системну плату, яка є однією з найдорожчих деталей у сучасних ноутбуках. Тому у разі її поломки буде простіше придбати новий девайс. До того ж це дуже старанна робота, що вимагає використання спеціалізованого інструменту.

Сервісний центр «Радіус» пропонує вашій увазі послугу з професійної заміни та перепаювання мікросхем та чіпів у ноутбуках. Для наших фахівців – це регулярна робота, тому вони знають про всі тонкощі її виконання.

Враховуючи те, наскільки важливу роль відіграють чіпи та мікросхеми, ми також пропонуємо своїм клієнтам обов'язкові гарантії на всі послуги. Але, як показує наш досвід, сумлінно виконана робота зводить подальшу необхідність гарантійного обслуговування нанівець.

При зверненні до нас також приємно здивують ціни на заміну відеочіпа в ноутбуці. Вона може змінюватись в залежності від складності роботи, від моделі ноутбука та цілого ряду інших параметрів. Проте наша гнучка цінова політика дозволила здебільшого зробити ціни на заміну чіпа відеокарти в ноутбуках максимально доступними.